Gelinlik Giyerken Rahat Etmenin yolları

Moda Murat Abi 29 views
sponsorlu reklam

Kına gecesi ve düğün gününde gelin hanımların gelinlikle rahat etmeleri çok önemlidir. Gelinlik giyildiğinde uzun süre çıkarılmayan bir kıyafet olduğu için gelinlikle rahat etmenin püf noktalarını uygulayarak bu özel geceleri çok rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

 

Gelinlik Giyerken Rahat Etmenin yolları

* Doğru ayakkabı seçimi: Düğün gecesi uzun süre giyeceğiniz ayakkabıları rahat ayakkabılar içinden seçmeniz çok önemlidir. Gelinliğinizle uyumlu ortopedik tabanlı ayakkabılar seçmeniz ayaklarınızın rahat etmesini sağlayacaktır.

* Uzun kuyruklu gelinlik tercih etmişseniz kuyruğun toplanıp içine kopçalandığı kopça sistemi olan bir gelinlik almalısınız. Bu sayede istediğiniz zaman kuyruğu toplatarak rahat edebilirsiniz.

* Korseli bir gelinlik seçmişseniz korsenin belinizden ip ile bağlanmasına özen gösterin Önden fermuarlı veya önden bağlanan bir korse sizi gece boyuca rahatsız edecektir.

* Hayatınızda daha önce giymediğiniz tarlatanlar ile bir geceyi rahat geçirebilmek için düğün gecesinden önce bir kaç prova yaparak tarlatanlara alışmanız gereklidir. Bu sayede düğün gecesi kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

* Uzun bir duvak seçmişseniz yapmanız gereken duvağı saçınızda sabitleyen bir kopça sistemi yaptırmak ve istediğinizde duvağınızı saçınıza sabitleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica