Kapat

Akrep Burcunun Genel Özellikleri

23 Ekim- 21 Kasım günleri arasında doğanların burcu olan Akrep burcu; arzulu, kararlı, hırslı ve cazibeli insanların burcudur. Tüm bu özelliklerin yansımalarını hem olumlu, hem de olumsuz manada Akrep insanları ziyadesiyle yaşarlar ve de doğal olarak etraflarındakilere yaşatırlar. Akrep burcunda doğanların sosyal yaşamda en çok dikkat çeken özellikleri arasında şüpheci olmalarıdır. Şüphe duyma eğilimleri yüksek olduğundan zor güvenirler, ancak bir Akrep burcu insanının güvenini bir kez kazanırsanız korkmayın, artık o size hem güvenir, hem de ölesiye gizlediği duygusal yanını çekinmeden gösterir.

Akrep burcu insanlarının pek bilinmeyen yanıdır duygusal olmaları. Zira, bunu güçsüz olmak, zayıf kalmak olarak algılarlar; zayıf yanlarının bilinmesinden de çok çekinirler. Onlar hep güçlüdür, öyle de bilinmelidirler. Akrep burcunun çok sevilmeyen özelliklerinden biri eleştiriye olan düşkünlükleridir. Hemen her konuda eleştirel olmalarına ve eleştirel düşüncelerini gizleme gereği görmemelerine rağmen bu burcun insanları tezat bir şekilde hiç hoşlanmazlar eleştirilmekten.

Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Bir Akrep burcu eşiniz ya da sevgiliniz varsa dikkatli olun, zira aşırı kıskançtır bu burcun insanları. Şüphecilikleri ile buluşan kıskançlıkları, eğer onlarla iyi bir diyalog oluşturamamış iseniz size zor günler yaşatabilecektir. Duygusal olduklarını ve güven duymayı başardıklarında negatif yönlerini törpülemede olağanüstü başarılı olabildiklerini unutmamakta fayda bulunmaktadır. Aşkla seven bir Akrep burcu, ömrünün sonuna dek sever, ideal bir eş olur! Yeter ki güvenlerini sarsacak yanlış bir adım atılmamış olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam