Kapat

Akrep Burcunun Olumsuz Özellikleri

Akrep Burcunun Olumsuz Özellikleri

AKREP BURCUNUN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

  • Akrep burcunun en büyük olumsuz özelliği aşırı meraklı olmasıdır. Nerede gizli bir şey var onu öğrenmelidir. Öğrenip merakını gidermeden huzura kavuşamaz. Bu yüzden öğrenmek için yapmayacağı şey neredeyse yoktur. Bu durum sadece kendi ile ilgili durumlarla da ilgili değildir. Herkesin hayatını  merak eder. Bu durum çoğu zaman çevresindekiler tarafından tepkiler görmesine sebep olabilir. Sonuçta kimse kendi işine başkasının burnunu sokmasını istemez. Ama akrep burcu bu herkesin işine burnunu sokmadan yapamaz. Bunların yanına birde kuşkuculuk eklenince akrep burcu çekilmez biri haline gelebilir. Her durumun arkasında başka bir durum varmış gibi inceler. Kuşkuculuğu abartıp saplantılı olmaya duruma geçtikleri bile görülür.
  • Akrep burcuna sorsanız hayatı boyunca hata yapmamıştır. Hatta hata yapmayacaktır ona göre. Çünkü hiç bir zaman hata yaptığını kabullenmezler. Hata yaptığını kabullenmemenin aslında en büyük hata olduğundan bir haberdir akrep burcu. Hatalarını kabul etmedikleri gibi doğru da olsa düşündükleri yanlış da olsa ( ki onlara göre her zaman her konuda haklıdırlar) kendi düşüncelerini herkese kabullendirmek ile birlikte kendi gibi davranmaya zorlar. Akrep burcu ile arkadaş olmak gerçekten zordur. Karşıdakini kendi baskısı altına aldığı gibi bir de herkesten yardım beklerler. Beklediği yardımı alamıyorsa rahatsızlığı dile getirmekten çekinmez. Bir anda kendinizi ona yardım etmek zorunda bulabilirsiniz. Yardım konusu her şey olabilir. Maddi manevi yardıma açtır akrep burcu.
  • İlişkileri de arkadaşlığı gibi zordur. Açıkçası akrep burcu olan insanlar zor insanlardır. İlişkilerinde en büyük korkusu terk edilmektir. Asla terk edilen olmak istemezler. Çünkü akrep burcu bir şeyden kendi vazgeçmeden bırakmak istemez. Doğasında hatasını kabul etmek olmayan birinden terk edilmeyi normal karşılaması beklenemez sonuçta. Akrep burcu kendinden başkasına güvenmez.
    Cinsel hayatta da tek kelime ile doyumsuzdur. Özellikle akrep erkeği cinsel anlamda sınırları gerçekten zorlayabilir.

“Akrep Burcunun Olumsuz Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. Absent says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam