Kapat

Angel Has Fallen Kod Adı: Angel

Film Özeti:

Kod Adı Angel, düzenlenen bir suikastın sorumlusu olarak görülen bir adamın kendisini aklamak için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Gizli servis üyesi Mike Banning, Başkan Allan Trumball’un korumalığını yapmakla görevlidir. Başkan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri saldırısının yaşanması, Banning’in hayatının değişmesine neden olur. Banning, Hava Kuvvetleri’nin yaptığı uçuşun ortasında terörist saldırıların hedefi haline gelir. Yaşanan saldırının ardından ise karalama kampanyasının hedefinde Mike Banning vardır. Başkana düzenlenen suikastın sorumlusu olarak gösterilen Banning, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ancak bunu yapması pek de kolay değildir. Banning, bir yandan saldırının ardındaki isimleri ortaya çıkarmaya çalışırken bir yandan da kendi ajansından ve FBI’dan kaçmak zorunda kalır.

Bol aksiyonlu güzel bir film olan Kod Adı Angel’da . Morgan Freeman olması da ayrı bir güzellikti. Tüm o süper kahraman filmlerinden sonra iyi geldiğini belirte biliriz.  Bir arkadaşımızın belirtimiş olduğu gibi “Morgan Freeman. Gerard Butler yeterli olucaktır. Fakat CGI`lar gerçekten çok kötü helikopterlerin inişleri sırasında, kaçarlarken vs tükürmüşte yapmışlar gibi. Aktörler çok iyi diyaloglar biraz eksik giriş gelişme sonuç tam verim alamazsınız ” yorumunada saygı duyulması gerektiğini düşünmekteyiz.

IMDB: 6.4

Tür: Aksiyon,

Yapım: 2019

Yönetmen: Ric Roman Waugh ,

Oyuncular: Chris Browning , Mark Arnold , Danny Huston , Nick Nolte , Piper Perabo , Tim Blake Nelson , Lance Reddick , Jada Pinkett Smith , Morgan Freeman , Gerard Butler ,

“Angel Has Fallen Kod Adı: Angel” üzerine 2 yorum

  1. Doogle says:
  2. orion35 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam