Kapat

Bakla Falı Nedir ve Bakla Falına Nasıl Bakılır?

Bakla Falı Nedir ve Bakla Falına Nasıl Bakılır?

Bakla falı günümüzde pek yaygın olmayan bir fal şeklidir. Bu fal içersinde bazı malzemeler belirli anlamlar taşır ve bunlara göre falın sonucu ortaya çıkar. Örneği bakla falı içersinde yüzük biri ile nişanlanacağınızı ya da yakında düğününüzün olacağını müjdeler. Aynı zamanda yeşil bir kol düğmesi ve ya normal bir düğme ise herhangi bir dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine ve parayı müjdeler. Bakla falına bakarken öncelikle kendinizin bu fal ile ulaşmak istediği bir cevap olması gerekmektedir.

 

Bakla falı yapacağınız konuyu seçtikten sonra bakla falı için hazırlıklarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Bakla falı bakarken öncelikle bir kaba yerleştirilir. Kabın içine konan bakla iki avuç kadar olması yeterlidir. Daha sonra baklaların içersine sizi temsil edecek olan beyaz düğmenizi koyunuz. Daha sonra önceden belirlediğiniz niyete göre onun cevaplarına uygun malzemeleri bulup bakla falı yapacağınız kapa onları da düzgün güzel bir şekilde yerleştiriniz. Peki bunları neye göre belirleyeceğiz? Diye soracak olursanız; bir örnek ile açıklamak gerekirse mesela niyetiniz sevgiliniz ile ilişkinizin sonun nereye varacağı hakkında bir cevap bulmak ise bir adet yüzük, 1 adet gri düğme, 1 adet mavi düğme, 1 adet siyah düğme koymanız gerekmektedir. Bu malzemeleri koyduğunuz takdirde bakla falına göre ilişkinizin sonunda nikah, ayrılık, keder ve üzdü ya da yeni aşkların ihtimaller arasında olacağını gösterir ve bu falın sonunda baklaların ve sizi temsil eden beyaz düğmenin konumlarına göre neler olacağını gösterir.

Bakla Falına Nasıl Bakılır?

Fala bakmak için artık her malzeme hazırlandı ve fala başlanacak ise öncelikle daha önceden de düşünmüş olduğunuz bir sorun hakkında cevap bulmak için içinizden bir niyet belirleyin. Daha sonra fala başlamak için kabın içine koyduğunuz malzemeler ve baklaların birleşimini tek bir hareket ile bir anda masanın üstüne bırakınız. Baklaların tamamının yere düşmesine dikkat edin fakat istediğiniz bölgeye düşmesini kesinlikle sağlamayın sadece kendinizi kandırmış olursunuz.

 

Baklaların ve malzemelerin dökülmesinden sonra dikkatlice sizi temsil eden beyaz taşınızı arayın. Beyaz taşınızı bulduktan sonra hemen çevresindeki taşlara bakınız. Beyaz taşlarınıza yakın olan taşlar sizin niyetinizin sonucunu gösterecek olan baş etmenlerdir. Eğer ki bu taşlar arasında sevgiyi temsil eden düğmeler ve ya nikah gibi olumlu sonuçlara yön veren taşlar var ise bu niyetinizin olumlu bir cevabı olduğunu ve dileklerinizin kısa bir zaman gerçekleşeceğini müjdeler. Fakat beyaz taşınızın çevresinde niyetinize karşı olan kötülük düğmeleri ve ya malzemeleri var ise niyetinizi araştırmanızı ve niyetinizde geçirdiğiniz kişi hakkında daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Taşların yanı sıra baklaların konumlarda fal içersinde çok büyük önem taşımaktadır.

Örnek olarak

Eğer ki iki farklı taş arasında 1 adet bakla var ise niyet ettiğiniz bir kişi ve ya sizi derinden etkileyen bir insan ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştireceğinize yorumlanır. Eğer ki iki taşın arasında 2 adet bakla var ise 2 vakit içersinde birbirinizi göreceğiniz müjdelenir. Eğer ki 3 adet bakla var ise bu da iyiliğe ve şansa yorumlanır. 3 adetten fazla var ise bu durum aranıza gireceklerin çok olacağından üzüntünün ve  ayrılığın olacağına yorumlanır. Bakla falı içersinde sadece yanında olan ve ya aralarındaki baklaların sayısına göre yorum yapılmamalıdır. Aynı zamanda beyaz taşınızdan uzak bir bölgede olsa da farklı yorumlardaki iki taşlarında sizin için bazı sonuçları vardır. Örneğin nikaha yorumlamış olduğumuz yüzük ve gri düğme birleşir ise bu nikah yapılacak fakat yapıldıktan kıza bir süre sonra nikahın bozulacağına yorumlanır.  Bakla Falı Nedir ve Bakla Falına Nasıl Bakılır? adlı makale için yorum alanını kullanarak soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

“Bakla Falı Nedir ve Bakla Falına Nasıl Bakılır?” üzerine 1 yorum

  1. Armagan Sengul says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam