Kapat

Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri

Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri

BALIK BURCUNUN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

  •  Hayal güçleri çok gelişmiştir. Hayal kurmayı da çok severler zaten. Bir sorun yada olumsuz bir duygu ile karşı karşıya kaldıklarında kaçarlar. Kaçtıkları ilk yerde güçlü hayal dünyaları olur. Hayal dünyaları ile gerçek dünya arasında çok  sık gider gelirler. Hayal dünyalarında daha çok zaman geçirmekten kolay kolay vazgeçmezler. Gerçek hayatta en ufak bir sıkıntıya gelemezler. Çünkü balık burcu bile kabul eder ki her şeyden çok çabuk ve çok büyük şekilde etkilenirler. Biri onlara kendi derdini anlatırken muhakkak aklına kendi dertleri gelir ve ona kafa yorar. Hayal dünyasına kaçmazsa kafayı yeme riski ile karşı karşıya olduğunu bilir.
  • Sorunlu bir hayat riskine sahiptirler. İradelerinin pek güçlü olduğu söylenemez. Balık burcu; alkol, ilaç, madde gibi zararlı ve bağımlılığa açık şeyleri kullanmaları halinde herkesten daha çabuk bağımlı olabilir. Balık burcunun bağımlı olmaya çok yatkın bir ruh hali vardır. Çünkü balık burcu isteklerini gerçekleştiremediğinde  gerçek bir çöküntü yaşar ve teselli edilmek zorunda kalır. Beklediği ilgiyi bulamadığı anda iradesi düşer. Böyle durumlarda hayatını ya birine emanet etmeyi tercih eder yada zararlı bir bağımlılıktan medet umar.
  • Oldukça iyi niyetlidir. Hatta bu durumun kullanıldığı fark edemeyecek kadar temizdir. Bir de bunun üstüne aşırı duyarlılık eklenince kendisine resmen işkence çektirme sıklığı artar. Çünkü bu iyi niyeti ve duyarlılığı insanlar tarafından sonuna kadar sömürülmektedir. Özellikle iş hayatında işlerin hep başına kaldığı kurban olmak onların kaderi gibi olmuştur.
  • Her zaman olmayacak kişiyi bulur ve aşık olurlar. Olmaması gereken kim varsa onu seçer ve bağlanır. Onun için göz yaşından paraya kadar her şeyi hesapsız kitapsız döker. Genellikle ilişkilerinde mutlu olamaz. Arada doğru insanı bulsa bile bu sefer bağlılık altına girmekten korktuğu için evlilik kararını alması çok zor olur.

“Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. Can Celik says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam