Kapat

Bengü’nün Yeni Albümü: Anlatacaklarım Var

Bengü’nün Yeni Albümü: Anlatacaklarım Var 

Pop müziğin başarılı isimlerinden Bengü bir buçuk yıl aradan sonra çıkarmaya hazırlandığı albümü ile sevenlerine kavuşmak isteği içinde. “Korkumdan Ağladım” şarkısıyla müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Bengü verdiği bir buçuk yıllık aradan sonra gene iddialı bir giriş yapacağa benziyor. Yeni albümüne ” Anlatacaklarım Var” adını veren Bengü DMC etiketiyle müzik marketlerde ve video klipleri ile çok yakında ekranlarda olacak. Video klip çekimlerini Nihat ODABAŞI gibi meslekte artık uzman olarak anılan biri ile çekerek kliplerinin de ilgi çekeceği sinyalini vermekte.  Bengü’nün ” Anlatacaklarım Var” albümünde toplam 7 parça yer almakta ve albümdeki tüm düzenlemeler Bengü’nün çok eskiden beri  yakın arkadaşı olan Mustafa Ceceli’ye ait.

Düzenlemeler dışında albümde yer alan “Haberin Olsun” ve ” Yaralı” şarkılarının söz ve müziği de Zeki Güner’e ait. Ayrıca Bengü Zeki Güner’in söz ve bestesini yaptığı ” Yaralı” ve ” Haberin Olsun ” parçalarına Dj Burak YETER ve Dj Ufuk AYYILDIZ ile yaptığı farklı versiyonlar ile bu iki parçaya ayrı bir yorum katarak sevenlerine sunmakta. Ayrıca “Haberin Olsun” parçası albümün çıkış parçası olarak lanse edilmekte.
” Anlatacaklarım Var” albümü Bengü için diğer albümlerinden daha farklı bir önemi var. Bengü yeni albümü ” Anlatacaklarım Var” albümünde ilk kez prodüktör koltuğuna oturdu. Müzik piyasasında her çıkarttığı albümle yerini sağlamlaştıran Bengü bu sayede artık kendi albümünde birçok gerekenle kendi ilgilenmekte. İlk defa prodüktör koltuğuna oturmasına ilişkin gelen sorulara ise Bengü; Yıllardır edindiğim tecrübeyle artık kendi işimin patronu oldum. Bu proje kendi prodüktörlüğümde çıkarttığım ilk proje, bu nedenle çok daha fazla titizlendim. Mustafa Ceceli ile de çok eski dostuz ve yıllar sonra bu albümde buluşarak çok iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum. “ diyor.

 

“Bengü’nün Yeni Albümü: Anlatacaklarım Var” üzerine 1 yorum

  1. Fztbyt says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam