Kapat

Bıçak altına yatmadan göğüs büyütme yöntemleri

Bıçak altına yatmadan göğüs büyütme yöntemleri 

Hanımlar göğüs(meme) büyütmek için illa da bıçak altına yatıp ameliyat geçirmenize gerek yok ki sanıldığı kadar basit bir operasyon olmadığı gibi yan etkileri de bulunmaktadır.Bu yan etkilerden en önemlisi silikon taktırdıktan sonra bebeğinizi ANNE SÜTÜNDEN mahrum bırakmaktır.Ayrıca silikonun patlaması,vücudun içerisine  koyulan yabancı maddenin(silikon)koyulması ve bunun bünyeniz tarafından kabul edilmemesi gibi sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir.Bunları yapmaktansa doğal yöntemlerle göğüslerinizi 1 yada 2 beden büyütebilirsiniz.Bunun için doğal karışımlarla yapılan doğru masaj ile birlikte istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkündür.

İşte siz değerli okuyucularımıza doğal bir kür;

  • Bir tutam Melek Otu ve Şerbetçi Otu.Bir tatlı kaşığı çemen tohumu çay gibi demlenerek yemeklerden sonra bir bardak içilmelidir.
  • Bir fincan için üç tutam  sedef otu demlenir ve göğüse masaj yaparak gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra belirli egzersizlerle göğüslerinizi 2 bedene kadar büyütebilir,dikleştirebilir,ve toparlayabilir ve şekillendirebilirsiniz.İşte sizler için sihirli dokunuşlar;
  • Karnınızın üstüne yere yatın  ayaklarınızı ağır bir mobilyanın altına saklayın derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarınızı suda yüzer gibi hareketlendirin.Kollarını yan tarafa doğru getirirken nefesinizi geri verin ve yavaşça üst bedeninizi indirin bu işlemi 10 defa tekrar edin.
  • Dizlerinizin üstüne oturun kollarınızı havaya doğru kaldırın vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru arkaya doğru 2 kere esnettik ten sonra öne getirip aşağıya indirin bunu 15 defa tekrar edin.
  • Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan  aşağıya indirin bunu 15 defa tekrar edin.
  • Diz kapaklarınızın üzerine oturun 2 kolunuzu aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarınızı gerin ve kollarınızı yana indirip bunu 15 defa tekrar edin.
  • Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek diğer kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin  ve kolunuzu yana doğru indirin 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

Günde bu işlemi her gün tekrar edin ve değişimin farkına varın=)

“Bıçak altına yatmadan göğüs büyütme yöntemleri” üzerine 1 yorum

  1. onetwo says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam