Kapat

Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri

Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri

Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri

  • Boğa burcuna sahip kişilerin çoğunda rastlanan ve en belirgin olumsuz özelliği olan şey rahatlarına aşırı düşkün olmalarıdır. Dünya yansa kendi rahatsa bir kova su dökmeyi bırakın kılını kıpırdatmaz. Bununla birlikte zevklerinden ve değerlerinde asla vazgeçmez. Bir de üstüne inatçılık eklenince hayatta istemediği bir şeyi yaptıramazsınız.
  • Sorunları son raddeye kadar görmezden gelir. Durum ondan değişimler beklese de o son ana kadar bildiğini yapar ve mümkün olduğunca kılını kıpırdatmaz. Genelde hayatta bakışında maddi yani  ağır basar. Taa ki yumurta kapıya dayanıncaya kadar. O durum geldiğinde o maddiyat, uyuşukluk yok olur. İstediği an her şeyi yapabilir. Galiba zorlanmadığı zamanlarda enerji birikimi yapıp zorlandığı zamanda enerjiyi patlatıyor.
  • Kendinden asla taviz vermez. Dediğim dedik çaldığım düdük zihniyetindedir. Eskiler onu için değerlidir. Çünkü değişime asla açık değildir. Düşünce olarak da insansal olarak da eskilerden vazgeçmez. Yeni bir şeye alışma çabası çok terstir. Sırf kendinden taviz vermemek için hatasını bile kabul etmez. Yeri gelir kendi kendine bile kendi yaptığının doğrularını anlatır ve inandır.
  • Kolay kolay kimseye güvenmez. Hele tam anlamıyla bir güveni hiç kimse duymaz desek yeridir. Tabi kendi dışında. Kendine çok güvenir. O kadar çok güvenir ki insanları sürekli inceler yorumlar yapar. Yaptığı yorumlara göre değer verdikleri, değer vermediklerini belirler. Birine değer veriyorsa ne  mutlu o kişiye ama değersizler bölümünde yer alan biri boğa burcu için bir daha asla yoktur.
  • Kıskançlığıyla bilinen boğa bir o kadar da kincidir. Yıllar geçse de öfkesi dinmez. Zor sinirlenir ama sinirlendiğinde hemen ondan uzaklaşın. Hem parlamaları yüksektir hemde yıllar sonra yolda görse kaldığı yerden devam edebilir.
  • İlişkilerinde de yeniliklere kapalıdır. Eğer sevgiliniz boğa burcu ise ayrılmak bile  zordur. Asla bir sorun olduğunu kabul etmezler. Zaten size göre sorun olan onun için sorun değildir büyük ihtimal. Boğa burcu cinsel yaşamında hayatının hiç bir bölümünde olmadığı kadar aktiftir. Hayatının genelini uyuşuk geçiren boğa burcu  cinsel yaşantı da uyuşukluğa asla yer vermez.

 

“Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. Selcan Şenkul says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam