Kapat

Burçlar Ve Otomobil Seçimleri

Burçlar Ve Otomobil Seçimleri

Hangi gün doğduğunuz ve dolayısı ile hangi burç olduğunuz sizin sahip olduğunuz özellikleri üzerinde oldukça etkilidir. Burçlar karakteristik özellikler üstünde etkili olurken sahip olduğumuz özellikler de insanların beklentilerini, isteklerini ortaya çıkartır. Birçok insanın istedikleri ve istediğinden beklentileri farklılıklar  gösterir. Farklılıklar arasında en çok farklılık yaratan seçimlerden biri de otomobil seçimleridir. Herkes değişik otomobilleri tercih eder. Çünkü otomobillerden beklentiler her insana göre değişir. Burçlar da kişinin özellikleri ile bağlantılı olduğu için araç seçimleri ile de alakalı olabilir çoğu zaman. Bu düşünce elbette bir genellemenin ürünüdür.

KOÇ

Koç burcu araç kullanırken, aracının yanından son sürat birinin geçmesinden oldukça sinirlenir. Bu duruma maruz kalmamak motor gücü kuvvetli araçlar onlara uygundur. Makam aracı olarak da adlandırılan klasik bir görünüme sahip araçlardan ise spor araçlar tercihidir.

BOĞA

Boğa hazlarına düşkün ve yaşamın tadını çıkarmayı sever. Araç seçimi de elbette buna uygun olur. Her zaman sakinliği ile bilinen boğa trafikte biraz değişir. Araç seçerken de önce kendi rahatlığına bakar.

İKİZLER

İkizler burcu gençlik dolu ve canlı olması ile dikkat çeker. Bu yönleri direksiyona geçtiğinde de devam eder. Hızlı, sabırsız ve sinirli bir sürücü modelini çizerler. Araçları da buna uygun olmalıdır. O yüzden atikliği ön planda araçlar onların gözdesidir.

YENGEÇ

Sakinlik ve duygusallığı ile fark yaratan yengeç otomobil seçimlerinde bile bu özellikleri kullanır neredeyse. Yengeç için otomobilin görünüşü ön planda değildir. Lüks otomobil peşinde de değildirler. Fonksiyonları olmazsa olmazlarıdır. Ayrıca bir markaya güvendikten sonra o markadan kolay kolay vazgeçmezler.

ASLAN

Kendine güven ve başarı isteği aslanı tanımlamaya yeter çoğu zaman. Araç seçerken de güçlü ve sağlamlığı ön planda tutarlar. Lüks ve görüntüsü ile dikkat çeken modeller tam aslan burcuna göredir.

BAŞAK

Titizliği doğasının merkezinde tutan başak direksiyonda da titizliğini ön plana çıkarır. Her kurala uyan ve temkini elden bırakmayan iyi sürücülerdir. Otomobil seçerken de konfora, genişliğe ve en önemlisi ekonomiye dikkat ederler.

TERAZİ

Terazi burcu genellikle otomobil kullanmaya keyif olarak bakmazlar. Onlar için çoğu zaman sadece bir ulaşım aracıdır. Otomobil seçiminde de dikkat ettikleri durum iç ve dış görünüştür. Sürati, yakıtı  pekte önemli değildir.

AKREP

Kıskançlık hayatlarının her yerinde vardır. Otomobil alırken de en iyisini, en güzelini almak ister. Otomobili her yönden güçlü ve hava atmaya müsait olmalı. Olabileceği en yeni modele sahip olması gerekir.

YAY

Trafik kurallarına uyan bir sürücü olan yay burcunun araç seçimleri daha çok sevimli ve konforlu modeller olur. Üstü açık yada en azından sunrooflu otomobillerden etkilenirler.

OĞLAK

Çoğu oğlak burcu hayata yönetici olmak için gelmiştir. En azından öyle geldiklerini düşünürler yani. Bu yüzden araçları da yöneticiye yakışan bir otomobil olmalıdır. Oturaklı ve kalitesi ile göz dolduran otomobiller tam uygundur. Renk seçimleri çoğu zaman siyah olur.,

KOVA

Kurallar ile arası bozuk olan kova bu durumu trafikte de devam ettirir. Otomobilleri ise klasik ve standart araçlardan uzak olur çoğu zaman. Genellikle 2. el araçları tercih ederler. Rahatlık olmazsa olmazlarıdır. Otomobillerinin renkleri canlı ve dikkat çeken renkler olmalıdır.

BALIK

Kurallara uygunluğu ile ön plana çıkan bir sürüşü vardır. Araç seçimlerinde ise öncelik rahatlıktır. İkinci el araç almaktan rahatsız olmazlar. Sık araç değiştirdikleri için araç alırken satabilecekleri model olmasına da  özen gösterirler. Burçlar Ve Otomobil Seçimleri adlı makale için soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

“Burçlar Ve Otomobil Seçimleri” üzerine 1 yorum

  1. Feyza Nur ERDOĞAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam