Kapat

Burçlara Göre Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi

Hediye almak her zaman hem bayan için hemde erkek için oldukça zor bir durumdur.Bayanlar bu durumun zorluğundan çok fazla etkilenmemektedir.Genel olarak baylar hediye konusunda ve seçimlerinde zorluk yaşamaktadırlar.Evet bu yazımızda gerçekten zor olan bu durum için çözüm önerilerini sizlere sunuyoruz.Partnerinizin burcuna göre hareket ederek çok doğru bir hediye seçimi yapabilirsiniz.Nasıl mı?Hediye alacağınız kişinin burcunun özellikleri nelerden hoşlandığını veya hoşlanmadığını sizlere gösterebilir.Sizde bu durumdan yararlanarak en doğru hediye seçimini yapabilirsiniz.

Burçlara Göre Hediye Seçimi Nasıl Olmalıdır;

Koç Burç Hediye:

Koç erkekleri için eğer sporla uğraşıyorsa çeşitli spor malzemeleri,rüzgarlı havada bile yanan çakmaklar gibi değişik hediyeler alabilirsiniz.Koç bayanının rengi kırmızıdır bu renkten yola çıkarak iç çamaşırı alabilirsiniz.Frapan geceliklere özellikle bayılacaktır.

Boğa Burç Hediye:

Boğa erkekleri için ödüllü filmlerden oluşan bir film arşivi hazırlayabilirsiniz.Bayanı için ise ev dekorasyonuna katkıda bulunacak eşyalar örneğin;yastıklar, şamdanlar ve büyük vazolar gibi.

İkizler Burç Hediye:

İkizler erkeği gözlük takmaktan çok fazla hoşlanırlar.Kaliteli güneş gözlüğü satın alarak ikizler erkeğine hediye edebilir ve sevgisini kazanabilirsiniz.Bayanı ise marka ve anlamlı hediyelere bayılır.Kaliteli çiçekler ve takılar tam ikizler bayanına göredir.

Yengeç Burç Hediye:

Yengeç erkeği anılara bayılır eski bir fotoğrafınızı çerçeveletip hediye edebilirsiniz.Bayanları ise oldukça lükse düşkündür hem paraya bakar hem markaya bakar.Yengeç bayanına paranız var ise zümrüt hediye alırsanız dünyanın en mutlu insanı olacaktır.

Aslan Burç Hediye:

Aslan erkeğine aksesuar hediye alabilirsiniz.Mesela kol düğmeleri şık kol saati gibi.Aslan kadını ise gösterişli aksesuarlardan ve takılardan çok hoşlanır.Makyaj malzemelerinden oluşan bir sepet aslan kadını çok mutlu etmeye yetecektir.

Başak Burç Hediye:

Başak erkeğine ayakkabı hediye alabilirsiniz.Dış görünüşüne oldukça önem veren başak erkeğine takım elbiseler veya şortlar alarak hediye  edebilirsiniz.Başak bayanı ise düzenli ve titizdir.Ev dekorasyonuna yardımcı olacak materyaller hediye edebilirsiniz.

Terazi Burç Hediye:

Terazi erkeği kibar ve temizdir.Aynı zamanda sanata ve yazmaya oldukça düşkündür.Kaliteli bir dolma kalem satın alabilir ve hediye edebilirsiniz.Ünlü ressamların  tablolarını da hediye ederek sevindirebilirsiniz.Bayanı ise parfümlerden veya vücut kremlerinden losyonlarından oldukça fazla hoşlanır.

Akrep Burç Hediye:

Akrep erkeğine film ve kitaplar hediye edebilirsiniz.En sevdiği müzik grubunun cd’sini alabilirsiniz.Akrep bayanı ise dantel kıyafetlerden ve iç çamaşırlarından hoşlanırlar.

Yay Burç Hediye:

Yay erkeğine spor malzemeleri hediye alabilirsiniz.Spor salonuna kayıt yaptırarak da güzel bir hediye verebilirsiniz.Yay kadınına renkli yatak örtüleri veya ev aksesuarları hediye edebilirsiniz.

Oğlak Burç Hediye:

Yay kadını ve erkeği markaya bayılırlar marka olsun ne olursa olsun diyebiliriz.Pahalı bir şişe şarap veya plak hediye edebilirsiniz.

Kova:Kova erkeği ve kadını gösterişli olduğu için bu gösterişini destekleyen hediyeler seçebilirsiniz.Herkes de olan şeyleri sevmediği için orijinal hediyeler satın alarak kalbini kazanabilirsiniz.

Balık Burç Hediye:

Balık erkeğine hediye seçerken biraz zorlanabilirsiniz.Burçlar arasında en duygusal olan balık.Hediye konusunda da oldukça hassastır.Naif bir kol saati veya ev aksesuarı örneğin;gece lambası çok güzel bir tercih olabilir.Bayanı için ise renkli kokulu mumlar,tütsüler,şarap kadehleri gibi hediyeler doğru tercih olacaktır.

“Burçlara Göre Hediye Seçimi” üzerine 2 yorum

  1. Programmer says:
  2. beyza Özmen says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam