Kapat

Burçlara Özgü Öpüşme Şekilleri

Burçlara Özgü Öpüşme Şekilleri

Daha önce xbilgi.com olarak sizlere burçların tek tek olumsuz özelliklerini, burçlara göre hediye seçiminin püf noktalarını ve burçların simgelerini açıklayan yazılarımızı sunmuştuk. Burçlar insanların, karakterleri ve tavırları konusunda çoğu zaman doğru bilgiler vermektedir. Elbette herkes burcunun her özelliğini taşır yada burcu insanı tamamen anlatır diyemez. Bunu demek pek gerçekçi bir durum olmaz. Biz xbilgi.com olarak gerçekçilik ilkesinin gerekliliklerini yerine getiren bir sayfayız.
Bu yazımızda da burçların kendilerine özgü öpüşme şekillerini sunmaya çalışacağız. Burçların öpüşme şekilleri dediğimizde suratınızda ilk başta bir  gülümseme olması doğaldır. Çünkü burçların olumlu veya olumsuz özellikleri, burçların yükselenleri doğru yada yanlış birçok mecrada incelenmiştir. Fakat burçların öpüşme şekillerinin incelendiğini pek sanmıyorum. O yüzden gülümsemeniz gayet normal. Burçların birçok özelliği olduğu gibi elbette kendi burcuna özgü öpüşme şekilleri de vardır.

İşte Burçların Öpüşme Şekilleri

İzniniz ile önce kendi burcum olan boğa burcundan başlıyorum.

Boğa Burcu:

Boğa burçları tam anlamıyla yaşayarak öpüşürler. Yaşayarak öpüşmekten kastım öpüşürken hayal etmeleri ve bu yüzden oldukça içten öpüşürler . Bu kadar içten öpüşen boğa burcunun öpüşmelerinin uzun sürmesi kaçınılmazdır elbette. Gerek kendisi gerek karşısındaki öpüşmekten kolay kolay ayrılamaz.

Koç Burcu:

Koç burcunun öpüşmeleri oldukça hızlı ve büyük haz duygusu içerir. En önemlisi ise öpüşmeleri giderek şehvetli hale gelir ve haz duygusunu sonuna kadar yaşarlar.

İkizler Burcu:

İkizler burcunun öpüşme şekilleri gerçekten tam anlamıyla kendine özgüdür. Çoğu zaman öpüşmeleri gıdıklanma ve sonunda gülme ile kesilir. Bu da öpüşmenin size eğlenceli dakikalar yaşatmasını sağlar.

Yengeç Burcu:

Yengeç burç özelliğini öpüşme şeklinde de yaşatır. Narin ve içtendirler. Sıcaklığı sonuna kadar hisseder ve hissettirir. Bu durum size özel olduğunuzu hissettireceği için asla yengeç burcu ile öpüşmeyi bırakmak istemezsiniz.

Aslan Burcu:

Aslan burcu öpüşürken bile kral olmak ister. Öpüşme sırasında bile ipler kendi elinde olmalıdır. Bu yüzden vahşi ve yüksek performanslı öpüşme stilleri vardır.

Başak Burcu:

Başak burcu öpüşürken de her zaman olduğu gibi narindir. O yüzden aslan burcu ile bu konuda pek başarılı olamazlar genelde. Başak burcu narin ve düzenli öpüşür. Başak burcunun öpüşmeye  başladığında dolu dolu yaşamaz fakat öpüşme sonunda ne kadar düzenli olduklarını anlarsınız.

Terazi Burcu:

Terazi burcu öpüşürken bile kontrolcü bir tavır takınır. Kendilerini kaptırmak ve duyguya girmek yerine kendilerini kontrol ederek nefeslerinin doğru olup olmadığına kadar dikkat ederler.

Akrep Burcu:

Akrep burcunun öpüşme şekli gerçekten çok enteresandır. Çünkü onlar için çoğu zaman öpüşme sonuçtan önceki bir durumdur. Her zaman ilerisini ve daha fazlasını isteyen akrep burcu bunu öpüşme şeklini de yansıtır.

Yay Burcu:

Yay burcunun öpüşme şekilleri ise ; eğer öpüşme şaşırtıcı bir şekilde gelişti ise tamamen şehvet doludur. Kendilerini kaptırırlar ve duygusallığı sonuna kadar yaşar, yaşatırlar.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu için öpüşme yoğun olmalıdır. Her anın tadını çıkarmayı bilirler. O anda oğlak burcu için hayat durmuştur. Oğlak burcu uzun soluklu öpüşmeleri sever bu yüzden.

Kova Burcu:

Öpüşürken en dikkat ettikleri durum gözlerinin açık kalmasıdır. Dudakların aşkına gözleri de eşlik etmek ister. Oldukça ıslak ve kavgacı bir öpüşme şekilleri vardır.

Balık Burcu:

Öpüşmeleri baştan sona her saniyesine aşk kokar. Bu yüzden uzun soluklu öpüşmeleri sever balık burcu. Balık burcu da öpüşme sırasında gözlere dikkat eder. Aşka gözlerini de katarak tam anlamıyla yaşarlar.

“Burçlara Özgü Öpüşme Şekilleri” üzerine 1 yorum

  1. HalitBey says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam