Kapat

Çabuk Saç Uzatma Yöntemleri

Çabuk Saç Uzatma YöntemleriHer kadın bazı zaman depresyona girer ve anında kuaförün yolunu tutarla ve belki yıllardır büyük bir özenle uzattıkları saçlarını kestiriler ve sonradan yakışmadıgını düşünerek hemen tekrar saçlarının hızlı uzaması için  büyük çaba harcarlar.Büyük paralar harcayıp saçları hızlı uzatmanın çaresini ararlar işte tam bu anda sizlerin yardımına uzmanlar yetişir.

 

 

Çabuk Saç Uzatma Yöntemleriişte size bazı tüyolar vermek istiyoruz

Saçı sık aralıklarla düzenli 4-5 cm kestirmek çabuk uzamasından ziyade sağlıklı uzamasını sağlar.

Saç bakım ürünlerini aşırı kullanmak saç nem kaybına yol açar ve saçın ısınmasını sağlayan araçlar saç tellerinin uzamasına engel olur. Haftada en az bir kere saça işlem yapmayın, dinlendirin.

Hamilelerin kullandığı destekleyici ilaçlar, saçında temel yapısı olan keratin proteinini oluşturmaktadır. Saç uzamasına yardımcı olan çinko, demir ve biyotin kullanmak iyi gelir. Doktora danışarak bunlarda kullanılabilir.

Proetin alımını çoğaltın. Peynir, balık, tavuk, yumurta gibi besinleri daha fazla tüketin

Sabah kahvaltısını ihmal etmeyin. Kahvaltı yapmazsanız enerjiniz düşer ve buda saçı etkiler. Fındık, badem, yeşil sebze, somon saç için faydalıdır.

Stresten uzak durun. Stres sindiriminizi yavaşlatır. Hormonlarınızı yorar, kan akışını yavaşlattığı için de saç foliküllerine ulaşmasını engeller.

Bu tavsiyelere uyduğunuz süre içinde dikkat çeken bir fark görebilirsiniz.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam