Kapat

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth

Genellikle yabancı film sektörünün en çok bilinen oyuncuları arasında yer alan Chris Hemsworth, Avustralyalı bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. 11 Ağustos 1983 yılında tabiatn ünlü oyuncu, aktif olarak oyunculuk hayatına devam etmekte ve karşımıza bu kalite bazında büyük fırsatlar çıkarmaktadır. Hem kalitenin, hem etkin çözümlerin ortaya çıktığı yabancı sinema dünyasında Chris Hemsworth isimli oyuncunun belki de en bilinen filmleri arasında, Yenilmezler , Yenilmezler Ultron Çağı, Zafere Hücum gibi büyük gişe yapan filmler bulunuyor. Hatta kariyerinin belki de en önemli filmleri arasında yer alan bu eserlerin, oyuncunun hayatında büyük öneme sahip olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kişisel üretimler ve ilk senelerı konusunda ise şunları söyleyebiliriz ki, ünlü oyuncunun hem aktif, hem de rahat çözümler adına aileden destek aldığı bariz ortadadır. Bazı oyuncuların hayatlarında bu tarz olumlu durumlar oluyor ve sinema dünyasında altın harfler ile bulunması adına büyük çözümler üretiliyor. Kişisel fırsatların ve estetik yeniliklerin ön plana çıkması adına sürekli olarak büyütülen çalışmalar, ünlü oyuncunun çıkış filmi ile beraber daha fazla ilerlemesini sağladı ve güncel sanat sektörünün en hızlı çözümlerine uygun formatlar üretilmeye çalışıldı.

2004 yılında

Genellikle 2004 yılında Home and Away isimli dizinin Robbie Hunter rolü için seçmelere katılıp başarılı olamadığı akıllara gelse de, farklı bir rol için geri çağrıldığını söyleyebiliriz rahatlıkla. Bu sayede bu dizide ortalama 185 bölüm oynadı ve sırf bu dizi için Sydney bölgesine taşındı. İki tane farklı adaylık besleyen ünlü oyuncu, 2005 yılında en iyi genç yetenek dalında Logie ödülü kazandı ve bu sayede kariyerinde biraz daha yükselmenin altın çağlarını yaşadı diyebiliriz.

Bir röportajı sırasında çekilen fotoğraf

Yenilmezler filmi için verilen röportajdan bir kare?

Genç oyuncunun oynadığı filmden bir kare görüyoruz.

Hemsworth Marvel Comics isimli eserde süper kahraman olan Thor?u canlandıran ünlü oyuncu, ilk başta bu rol için kardeşi liam son 4e yükselmiş ama yönetmen fikrini bir anda değiştirince kendisi tekrar aynı karakter için hazırlıklara başlamıştır. Hemsworth bunun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam