Kapat

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Gereklidir?

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Gereklidir?

Erkekleri etkilemek için planlanması gereken birçok şey vardır. Güzelliğin yanı sıra karakter de erkekleri etkilemek için gerekli olacaktır. Kadınların olmadıkları kişiler gibi davranması erkekleri etkileme yolunda atılan başarısız bir adım olacaktır. Bu nedenle kadınların öncelikle kendileri gibi davranmaları ve sahte oyunlara girmemeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra dış görünüş erkekleri etkileme yolunda büyük bir etken olacaktır.

Erkekleri etkilemenin yolları çoğunlukla güzellikten geçmektedir. Ancak bu güzelliğin doğal olması bir erkeği etkilemek için daha kolay bir ortam hazırlayacaktır. Erkeklerin birçoğu makyajlı kadınlardan hoşlanmamaktadır. Bu nedenle kadınlar olabildiğince doğal makyaj yapmalı ve doğal güzelliklerinden ödün vermemelidir. Aşırı makyaj yapan kadınlar zaten makyajsız halleri ortaya çıktığında etrafındakiler tarafından beğenilmeme riski ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu nedenle makyajın her zaman hafif tutulması yararlı olacaktır.

Erkekleri etkilemenin en güzel yolu

Erkekleri etkilemenin yollarından bir tanesi de güzel kokmaktır. Erkekler her zaman güzel kokan kadınları sever. Bu nedenle bir erkeğin yanına giderken mutlaka en güzel parfüm sıkılmalıdır. Gün içerisinde de ter ya da sigara kokusundan mutlaka kurtulmak ve temiz bir kokuya sahip olmak erkekleri etkilemenin yolları arasında yer almaktadır. Bu kötü kokulardan uzak durmak için her zaman parfümler etkili olmayacaktır. Parfümün yanı sıra deodorant ve vücut losyonlarının kullanılması da gün içerisinde hoş bir kokuya sahip olmak için yeterli olacaktır.
Erkeklerin birçoğu kadınların saçlarını farklı şekillere sokmak için saatlerce ayna karşısında durmasına anlam verememektedir. Bu durumda girilen tartışmalar da hiç hoş sonlanmamaktadır. Bunun yanı sıra erkeklerin sevdiği bir nokta ise kadınların güzelleşmesini izlemektir. Özellikle kadınların nemlendirici sürmesini izlemeye bayılan erkekler kadınların vücutlarına dokunmalarını oldukça hoş bulmaktadır.
Erkekleri etkilemenin yolları arasında kesinlikle yer almayan bir diğer madde ise oje kokusudur. Yüzde ellilik bir dilimde kalan erkekler oje kokusunu çürümüş yiyecek kokularına benzetmektedir. Bu durumda da erkeklerin yanında oje sürmek birçok soruna yol açabilecektir. Erkeklerin nefret ettiği bir diğer şey ise vücut simidir. Vücut simi kullanan kadınları birçok erkeğe itici gelmektedir. Bu nedenle kadınların her zaman olabildiğince doğal olması gerekmektedir.

“Erkekleri Etkilemek İçin Neler Gereklidir?” üzerine 1 yorum

  1. denizguzelkaya says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam