Kapat

Erkeklerin Burçlara Göre Çekici Yönleri

Erkeklerin Burçlara Göre Çekici Yönleri

KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç erkeği her zaman liderliği elinde tutmak ister. Lider olacak ki kendi gücünü rahatça sergileyebilecek. Bu liderlik isteği ve deneyimi sayesinde kendininde sahip olduğu özellikleri ve eksik olduğu durumları iyi bilir. Bununla birlikte de gücünü ve özelliklerini nerede kullanması gerektiğini bilir. Bu özelliği sayesinde hiçbir durumda korkuya yer vermez.

BOĞA BURCU ERKEĞİ

Sevdiği kadına her fırsatta hediyeler alır ve sürprizler ile verdiği değeri ortaya koyar. Kolay kolay huzursuzluk çıkarmaz. Genelde ılıman bir havaya sahiptir. Fiziksel yönden de ayet güçlü yapıdadırlar.

 

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

Her zaman heyecan vericidir ikizler erkeği. Popüler olmak onun doğasında vardır. Bu durumda da gayet başarılıdır. Bunun bir sebebi de yıllar bile geçse her zaman çekici halini korur.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Duygusallık, masumluk onun en etkileyici özellikleridir. Paylaşma doğasında var. Bir öğretmen nasıl bilgi vermek için yanıp tutuşur ise yengeç erkeği de tüm sevgisini tüm duygularını yansıtmak için öyle tutuşur.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Her konuda donanım ve bilgi sahibi hali ile oldukça etkileyicidir. İlkelerinden asla taviz vermemesinin havasına ayrı bir hava katar. Asla boyun eğmez ve içten ve samimidir.

BAŞAK BURCU ERKEĞİ

Yemesi, giyinmesi, oturması, kalkması, sağlığı gibi olgularda oldukça titizdir. Bu özelliği onu ayrı bir yere koyar çekiciliğini ortaya çıkartır.  Asla duygusallığını ortaya çıkarmaması onu gizemli yapar ve ilgi çekici bir durumu ortaya çıkartır çoğu zaman.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Girdiği her ortamda dikkat çekmek resmen onun işidir. Hal ve hareketleri ile çoğu her zaman fark yaratır ve tüm ilgiyi üstüne toplamayı başarır. Bunun dışında da en büyük özelliği ise karşısındakinin kendisine inanmasını rahatça sağlayabilir.

AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep erkeğinin etkileyiciliği cinsellikte belli eder kendini. Bakışlarının kontrolünü elinde tutması ve kendi istediklerini kolaylıkla elde edebilmesi hayranlık uyandırır.

YAY BURCU ERKEĞİ

Yay erkeğinin olmazsa olması maceracı yapısı çoğu zaman bayanları etkileyen en büyük özelliğidir. Eğlenmek, keşif yapmak, yenilikleri istemek onları farklı kılar. Bu özelliklere sahip bir erkeğin sosyal olmaması imkansızdır.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Doğrucu davutluğu, dürüstlüğü onları öne çıkaran özellikleridir. Hangi bayan bu özelliklerden etkilenmez ki ? Hele ki bunların yanına bir de  yalnızlık sevgisinin verdiği merak ve özel kılma duygusu ortaya çıkınca oldukça etkileyicidir.

KOVA BURCU ERKEĞİ

Cool kelimesini kullanmaya sanki kova erkeği için başlamışız. Baştan aşağı her hareketi cool bir yapıya sahiptir. Tamamen kendine özgü tavırları vardır. Oldukça sakin ve duyarlı yapısı ile dikkatleri üstüne çeker.

BALIK BURCU ERKEĞİ

Yalnızlık onun doğasının en büyük parçasıdır. Hatta onun kendi ülkesidir yalnızlık. Bu sayede duyguları iyi bilir ve duyguları etkileme de ondan başarılısı kolay bulunmaz. Kısaca şair ruhu ile farkını gösterir. En etkileyici özelliği de budur.

 

“Erkeklerin Burçlara Göre Çekici Yönleri” üzerine 1 yorum

  1. Nurhan Dogan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam