Kapat

Galaxy S8 Geliyor.

Samsung telefon ürünleri ve elektronik seçenekleri ile bizleri şaşırtmaya devam etmekte. Son dönemlerde çıkarmış olduğu ürünleri ile bazı sorunlar ile bizleri karşı karşıya bırakmış olsa da artık bu hataları yaşatmayacağı birçok otorite tarafından lanse edilmektedir. Samsung Galaxy S8 ürünü ise milyonlarca insanın beklediği bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.
Galaxy S8 Geliyor.

Samsung üretimine başlamış olduğu S8 telefonunda kullanıcılara farklı bir şıklık ve farklı bir Dünya sunmayı hedeflemektedir. Basına sızan bilgiler ile bilgiler ile birçok insanı heyecanlandıran firma pazarda iddialı bir strateji izleyeceğini her platformda belirtmektedir. Samsung Galaxy S8 özellikleri ile de sizleri bambaşka bir ortamın içerisinde doğru sürükleyecektir.
Tasarım ve Performansta Farklılıklar

Yaşanan batarya sorunları ile başı dertte olan firma tamamen iyileştirilmiş bir cihaz sunmaktadır. Note serisinde sunulan kalem özelliği de telefonun içerisinde sizleri beklemektedir. Tabiki şuan olarka bunlar otoriteler tarafından söylenmektedir. Lakin firmadan da bu haberlere her hangi bir yalanlama gelmemiştir. Doğal olarak sizleri başarılı bir ürün ile beklentilerinizkarşılanacaktır.

Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını arayanlar için firma Mayıs ayında yapılacak fuarı işaret etmektedir. Fiyat performans cihazları arasında sayılacak ürünün izleyeceği ekonomik politika ise birçok kişinin beklentisini karşılayacaktır. Güvensizlik olayı ortadan kaldırmak için ülkemizin para birimine göre 3.100 TL ile 3.800 TL arasında satılacaktır. Satışları ise Eylül 2017’de başlayacaktır.