Kapat

Gece Kızı Zayıflama Çayı Nedir? Detaylı Bilgi?

Vücuttaki ödemin atılmasına destek olan gece kızı zayıflama çayı, belli bölgelerde biriken yağların yakılmasında da etkilidir. Tamamen bitkisel içerikler hazırlanan çay doğaldır ve vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Bitkisel içeriklerden oluşan çayın içinde;

– Ihlamur,
– Kiraz sapı,
– Yeşil limon kurusu,
– Tarçın ve
– Avokado bulunur.

            Ihlamur; yüzyıllardır birçok sağlık sorununda çözüm olarak kullanılan şifalı bitki ıhlamur, bağışıklık sistemini güçlendirirken detoks etkisiyle de diyet listelerinin bir numaralı ürünüdür. Terletici etkisi sayesinde serbest radikallerin vücuttaki birikimini engelleyen bitki gece kızı zayıflama çayında da bulunarak içeriğin güçlenmesini sağlar.

            Kiraz sapı; metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayan kiraz sapı her zaman diyet yapanların tüketmeleri gereken bir içeriğe sahiptir. Çayın ödem söktürücü etkisi kiraz sapının yardımıyla sağlanır.

            Yeşil limon kurusu; günümüzde zayıflamak isteyenler tarafından çok sık kullanılan bir diğer vitamin deposu ise yeşil limondur. Ağızda bıraktığı lezzet ile tercih edilen bu tür, C vitamini takviyesi sayesinde kilo verme aşamasında yaşanması muhtemel sağlık sorunlarının önüne geçer.

            Tarçın; antioksidan açısından zengin olan tarçının zayıflama üzerinde direk bir etkisi olmamakla birlikte insülin hormonunu dengeleyerek diyet listelerine destek olma özelliği vardır.

            Avokado; kan dolaşımını düzenlerken kötü kolesterolü düşürücü etki gösteren avokado, içerdiği zengin lifler sayesinde salatalarda da kullanılır ve diyet yapanlara son derece faydalıdır.

Gece Kızı Çayı Kullanım Önerileri

Bir paket gece kızı çayının içinde 15 adet demleme poşeti bulunur. Günde iki kere kullanılması tavsiye edilen çay;

– İlk olarak öğle yemeğinde 1 saat sonra ve
– İkinci olarak geceleri yatmadan 1 saat önce tüketilmelidir.

1 fincan kaynamış suya konacak bir poşetin en az 5 dakika demlenmesi beklenmelidir. Ardından hazır olan çay tercihe göre tatlandırıcı kullanılarak tüketilebilir. Tüm bitki çaylarında olduğu gibi diyet listesini destekleyici rol oynayan karışımın kronik rahatsızlığı bulunanlar tarafından tüketiminin doktor tavsiyesi üzerine yapılmasına özen gösterilmelidir.

Gece Kızı Çayı Hakkında Merak Edilenler 

Doğal içerikli bir yağ yakıcı olan gece kızı çayı farklı zayıflama yöntemleri uygulayanlar için ideal bir sıvı desteğidir. Vücutta oluşan şişkinlik ve ödemin atılmasını sağlayan doğal bir içeriğe sahip olan çay, genel kullanıma uygun olarak üretilir. Güçlü formülüyle hızlı sonuç elde etmek isteyenlerin tercihi olan ürün, çağımızın en önemli sağlık sorunu olan şişmanlık ve obeziteye karşı doğal bir yardımcıdır. Taze bitkilerden hazırlanan doğal içeriğe sahip zayıflama çayı, yağ yakıcı özelliği sayesinde metabolizmanın hızlı çalışmasını destekler.

Vücutta biriken toksin maddelerin oluşturduğu şişkinliği gidermeye yardımcı olan gece kızı zayıflama çayı, doğru planlanmış bir diyet listesi ve egzersizle kısa sürede beklenen etkinin görülmesini sağlar. Vücuttaki fazla suyun doğal yollardan dışarı atılması kısa süre içinde kilo kaybı olarak kendini hissettirir. Yağ emiliminin yanı sıra gün boyu tüketilen gıdalardaki karbonhidratın atılmasını da sağlayan gece kızı bitki çayı, diyet yapanların günde en az yarım litre ilave su tüketmelerine destek olur.

Buna benzer Sağlık konularını sitemizden takipedebilirsiniz.