Kapat

ibrahim saraçoğlu zayıflama çayı

ibrahim saraçoğlu zayıflama çayı Bitkisel tedavileriyle dünya çapında tanınan İbrahim Saraçoğlu, özellikle sarılık ve prostat hastalıklarının tedavisi için geliştirdiği doğal kürlerle bilinir. Bitkisel kaynaklı doğal ürünlerin önleyici ve koruyucu tedavi olarak kullanımını yerleştiren İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayı ile de özellikle kilo sorunu olan hanımların en büyük yardımcısıdır.

Zayıflamak, sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak hemen her kadının hayalidir. Ayda 7 kilo verdiren Tilya çayı kürü, zayıflatan ve yağ yakıcı özelliğe sahip olan zayıflama çayının yanı sıra maydanoz-limon-sarımsak kürü ile de dikkat çeken Saraçoğlu tarifleri, kilo vermek isteyen hanımların evde kolay bir şekilde hazırlayabilecekleri ve kullanabilecekleri içerikler olarak denenebilir. Sağlıklı diyet önerileriyle pek çok kişinin hızlı ve kalıcı bir şekilde zayıflamasını sağlayan Saraçoğlu tariflerini kullananlar şifalı bitkilerden aldıkları güçle çabalarının sonucunu kısa sürede görürler.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Yağ Yakan ve Zayıflatan Çay Tarifi

– 1 tatlı kaşığı kekik
– 2 tatlı kaşığı yeşil çay
– 2 tatlı kaşığı mate yaprağı
-1 tatlı kaşığı ısırgan yaprağı

Yağ Yakan ve Zayıflatan Çayın Hazırlanışı:

Ocaktan alınmış ve kaynaması bitmiş taze suya atılacak olan malzemeler 10 dakika boyunca demlendirilir. Klasik bitki çayı demleme yöntemleriyle aynı olan bu tarif, günde en fazla 4 bardağa kadar içilebilir. Yağ yakıcı çay tarifine tatlandırmak amacıyla bal veya şeker katılmaması gerekir. Sayılan malzemelere ek olarak kullanılacak; mısır püskülü, rezene ve kiraz sapı ödem sökücü etki göstererek zayıflamanın gücünü artırabilir. Bu çayı kullananların yorumları dikkate alındığı zaman mutlaka denenmesi gerektiği sonucuna varılabilir.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Bir Başka Popüler Zayıflama Çayı Tarifi:

Tilya kürü olarak da bilinen bu tarif İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayı seçenekleri arasında en popüler olanıdır. Çoğu kişi olarak bugüne kadar pek denenmeyen bir formül için kış ıhlamuru tanımlaması da yapılabilir. Tilya kürü için gerekli olan malzemeler arasında;

-2 tutam kuşburnu
– 2 tutam ıhlamur
– 1 tutam altınotu sayılabilir.

Tarifin hazırlanışı: 1 litre kaynamakta olan suya malzemeler atılarak en az 10 dakika da ha kaynatılır. Kaynayan suyun altı kapatılır ve ılınırken demlenmesi sağlanır. Süzülen çay günde iki kere içilir. Her iki çayın arasında en az 6 saat olmalıdır. Bu şekilde kür etkisini daha iyi bir şekilde gösterebilir. 1 ay boyunca düzenli olarak tilya kürünü kullananlar toplamda 6-8 kilo civarında kayıp yaşayabilirler. En etkili zayıflama çayı olarak bilinen tilya kürü ile azimli olan herkes istediği kiloya düşerek fit bir görünüm kazanabilir.

Tilya kürü kullanıcı yorumları sürecin nasıl çalıştığı ve sonuçları hakkında net bilgilerin elde edilmesine yardımcıdır. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği sayısız zayıflama kürü arasında uygulaması kolay olan bir başka tarif ise şu şekilde verilebilir. 2 su bardağı suya 1 adet orta boy kahverengi soğan dörde bölünerek ilave edilir. Kaynatılan soğan suyu 15 gün boyunca düzenli olarak kullanılır. Zayıflatmak isteyenlerin yanı sıra poliskistik over hastalığı olanlar için de önerilen bu kür; düzensiz adet görenler ve yağ fazlalarından kurtulmak isteyen herkese tavsiye edilir. Zayıflama çayları tüketilirken verilen tarife, hazırlama yöntemine, kullanım miktarı ve süresine özen gösterilmesi gerekir.

Buna benzer Sağlık konularını sitemizden takipedebilirsiniz.

 

“ibrahim saraçoğlu zayıflama çayı” üzerine 2 yorum

  1. Cemile says:
  2. GuNGoRv says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam