Kapat

İkizler Burcunun Genel Özellikleri

21 Mayıs ve 21 Haziran günleri arasında doğanların burcudur İkizler. Zeki, bilgili, entel oldukları kadar; değişken ruh haline sahip, “çift karakterli” olarak tabir edilen bir görüntü içinde de olabilmektedir İkizler burcu insanları. Bu burcun insanlarının en belirgin özelliği çok zengin ilgi alanları ve renkli kişilikleridir. Yeni bilgilere son derece açıktırlar, sürekli birşeyler öğrenmek onlar için nefes almak gibidir adeta. Sadece bilgi düzeyi açısından değil birçok açıdan durağanlık ve stabilite İkizler burcunun en sevmedikleri arasındadır. Çok çabuk sıkılır, eğlenmiyor ise çabuk vazgeçerler. Bu nedenle romantik ilişkilerde aldatma eğilimleri yüksektir. Sıkılan bir İkizler burcu insanını elde tutmak zordur. Ancak, kolay uyum sağladıklarından, çocuksu yanları baskın geldiğinden, muzip ve eğlenceli olduklarından geçinmesi de bir o derece kolay insanlardan müteşekkil burçtur İkizler. Konuşmaya bayılırlar, konuşkanlıkları ile dikkat çekerler. Hava grubu bir burç olan İkizler için açık hava olmazsa olmazdır. Kapalı ortamları sevmez, kaçmak için elinden geleni yapar. Bu burcun kadınları zeki ve güçlü görünümleri; erkekleri ise salon erkeği edaları ile öne çıkarlar.

İkizler Burcunun Genel Özellikleri

Hem kadını, hem erkeği kişisel bağımsızlıklarına çok düşkün olduğundan, bu burç ile yapılan evliliklerde dikkatli olmak lazımdır. Aldatma eğilimlerinin de yüksek olduğu hatırlandığında, “kendine güvenmeyen İkizler burcu ile evlenmesin” demek abartı olmayacaktır.

Ancak, dost canlısı ve sevecen halleri ile, beklentileri ve ilgi alanları karşılandığında size çok da zorluk çıkarmaz İkizler insanı, insancıldır zira. Sadece bunaltmak ve inat etmiş olmak için birşeyler yapmaz, geçinme yönünde bir çaba varsa bunu da takdir etmekten ve buna karşılık vermekten imtina etmez.