Kapat

İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri

İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri

İKİZLER BURCUNDA GÖRÜLEN OLUMSUZ ÖZELLİKLER 

  •  İkizler burcu olanlar ne olur bana kızmasın ama en büyük olumsuz özellikleri çok çok fazla  konuşmalarıdır. Fazla demiyorum dikkatinizi çekerim çok çok fazla  konuşmaları diyorum. Konuşmak gerçekten güzel bir şeydir elbette. Sonuçta biz insanlar konuşmadan anlaşamayız. Ama her insan her şeyi bilemez ki. Her konu hakkında söyleyecek sözü olan birine rastlarsanız çok büyük ihtimal ikizler burcudur. Konuşması o kadar yoğundur ki karşısındakinin konuşmasına pek bir fırsat kalmaz. Hadi karşıdaki de dişli çıktı konuşmaya başladı diyelim bu sefer de hayatta dinlemez gene anlatır gene anlatır.
  • İkizler burcunun bir diğer olumsuz özelliği de çok değişken olmalarıdır. Bir konu da karar vermek onlar için tam bir savaştır. Eğer vereceği karar sizi ilgilendirmiyorsa, karar vermesini muhakkak izleyin çok keyif alacaksınızdır. Lakin vereceği karar sizi de ilgilendiriyorsa kendine de size de yazık eder. Saatlerce düşünüp verdiği bir kararı tam söyleyecek iken bile karar değiştirebilir. Ters köşeleri çok yaşar. Sezgileri acayip güçlüdür ama kararsızlıkları yüzünden yanlış kararlar verebilir. Bu kararsızlık hayatını olumsuz yönde etkiler her zaman. Bu kararsızlık yüzünden sözünü tutamadığı zamanlar, geç  kaldığı randevular sıklıkla görülebilir.
  • Konuşmayı sevdiği dinlemeyi beceremediği için ilişkilerinde de sorunlar yaşayabilir doğal olarak. Herkes yaşar sonuçta ama karşı tarafa hak vermeyen her daim kendini savunan birine kendini anlatmak gerçekten zordur. Sevgiliniz yada eşiniz ikizler ise iyi bilirsiniz. Ayrıca her zaman kendi istedikleri olmalıdır. Kendi istediklerini yaptırmak çok başarılı yöntemlere sahiptirler.
  • İkizlerin olmazsa olmazlarından biri de meraktır. Merak ederler sürekli. Herkesin baktığı şeye onlar farkı bir pencereden bakar. Herkes sanatçının sesine yada şarkı sözlerine bakarken o özel hayatı ile yada kıyafetleriyle ilgilidir. İnsanların yaşamından tutun bir icadı kimin yaptığına kadar merak ederler. Hem meraklı hem çok konuşmayı seven birinin de elbette dedikodu yapmaması çok zordur.

 

 

“İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. Ahsen Denizli says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam