Kapat

Kaşları Daha Kalın Göstermenin Yolları

Doğallığa dönüşün simgesi olan kalın kaşlar 2015 yılında da çok favori olacak. Eskiden incecik ve şekilli olan kaşların yerini artık daha kalın ve doğal görünümlü kaşlar alıyor. Siz hala kaşlarınızı incecik alanlardan mısınız? Eğer öyleyse kaşlarınızı inceltmeye son verin daha doğal ve çekici bir kadın olmanın tadını çıkarın. İnce veya seyrek olan kaşların bir anda hemen şekle girmesini bekleyemeyiz bunun için de küçük makyaj hileleriyle kaşlarınızı daha kalın ve doğal gösterebilirsiniz.

Kaşları Daha Kalın Göstermenin Yolları

Kaşları Daha Kalın Göstermenin Yolları

Kaş kalemiyle dolgunlaştırma: Dakikalar içerisinde çok basit bir uygulama ile kaşlarınızı daha kalın gösterebilirsiniz. Bunun için kaşlarınızla aynı renkte bir kaş kalemi almanız gerekir. Kaş kaleminiz varsa gerisi zaten çok kolay. Bu kalemle kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurabilirsiniz. Son olarak da kaş kaleminizin fırçasını kullanarak şekillendirip, daha kalın ve doğal görünen kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaş rimeliyle şekillendirme: Kaşlarınız seyrek ve kısa bir yapıdaysa onları daha sıkı ve gür gösterebilirsiniz. Kirpiklerimizi rimelle nasıl daha uzun ve gür gösterebiliyorsak, kaş rimeli kullanarak aynı etkiyi kaşlarımızda da oluşturabiliriz. Kaş rimelini kaşlarınıza sürün ve üzerindeki fazlalığı aldıktan sonra aynaya bakın, nasıl bu şekilde kaşlarınız daha kalın görünüyor değil mi?

Kaşları Daha Kalın Göstermenin Yolları

Kaş jeli: Kaşları dolgunlaştırmanın bir diğer yöntemi de kaş jeli kullanmaktır. Düzenli olarak kullanacağınız kaş jeli sayesinde daha kalın kaşlara sahip olabilirsiniz.

Değişik tarama şekilleri: Kaşlarınıza uygulayacağınız değişik tarama şekilleri ile de daha kalın kaşlarınız olabilir.

Kalıcı makyaj: Kaşlarınıza uygulatacağınız kalıcı makyajla da kalın kaşlara sahip olabilmeniz mümkündür. Özellikle kaş yapınız çok ince ve seyrekse sürekli kendiniz kalınlaştırmaya çalışmak yerine bu yöntemle istediğiniz gibi kaşlara sahip olabilirsiniz.

Daha kalın kaşlar için bu yöntemlerden herhangi birini tercih edebilir ve siz de 2015’in makyaj trendlerini kendinize uygulayabilirsiniz.

Kaşları Daha Kalın Göstermenin Yolları