Kapat

KAYBEDENLER KULÜBÜ – STANDART FM

KAYBEDENLER KULÜBÜ – STANDART FM 

Kaybedenler Kulübü filmi çoğumuz için etkileyici bir film oldu. Beğenenleri ya da beğenmeyenleri de eleştirdi. Fakat eleştirmenler tarafından genel olarak ruh halini yansıtan anlık insan ve boşvermiş insan davranışlarını betimlediği anlatıldı.

Filmin gerçek hayattan alınmış olması insanlarda daha çok merak duygusu uyandırırken, filme yapılan yorumlar arasında daha çok insanların içindeki duyguları bu filmde buldukları ortaya atıldı. Filmde iki radyo çalışanın hayatları ve radyodaki yayın akışı dikkat çekiyor. Radyoda her hangi bir karşılık beklemeden sadece o günü çıkartan bir imkan karşılığı çalışan iki yakın arkadaş aynı zamanda kendi işlerini de yürütmeye çalışıyor. Rahat tavırları ile izleyenleri bazen özendiren film bazen de kendi sorumluluklarını gözden geçirmeye itiyor.

Filmi izlerken böyle bir radyo yayının gerçekten olabileceğine inanmayan insanlar, şu anda Kaybedenler Kulübü Standart Fm olarak internetten yayın akışını bulabilirler. Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk tarafından yapılan yayını dinleyebilirsiniz. Filme bu fikri veren de bu insanlardır. Yayın akışı pazartesi-salı-perşembe 23.00 ve 01.00 arası olmaktadır.

“KAYBEDENLER KULÜBÜ – STANDART FM” üzerine 1 yorum

  1. mos says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam