Kapat

Kışın en trend 5 şapka modeli

Ülkemizde havaların soğumasıyla birlikte kendimize başımızı örtmek için moda aksesuarı haline gelen bir şapka modeli seçeriz. Şapka evreni gerçekten çok geniş: borsalini, bere, flopi, yüksek veya alçak kenarlı… gibi bir çok seçeneğin bulunduğu şapka evrenindesizin için  xbilgi.com’un hazırladığı son moda beş modelin rehberi burada. Şapkayla rahat olabilmek için öncelikle beden hatası yapmamalı, kafaya tam oturan bir beden seçilmelidir. Çok geniş veya çok sıkı oturmamalıdır. Ve bu aksesuarın sadece gündüz giyilebileceğini unutmayın.

Bu kış için modaya uygun 5 şapka modeli modeli:

disket veya 60’ların tarzı şapka modeli  . Göz seviyesine ulaşan geniş, şekillendirilebilir kanadı ile karakterizedir. Ünlülerin ve kızların favorisidir. Zarafetin cazibesini anında veren ikonik bir aksesuar. Özellikle kare yüzler için uygundur.

Borsalino . İtalyan tarzı ve kökenli, keçe ve deriden yapılmış en klasik ve geleneksel modeldir. Orta büyüklükteki düz siperliği ve kubbeyi çevreleyen bir kemer veya banda sahip olmasıyla evrensel olarak bilinir. Bu model özellikle daha büyük yüzlerde iyi görünüyor.

Fötr şapka. Borsalino’ya çok benzer, ancak keçe ve yünden yapılır ve biraz daha geniş kenarlıdır. Daha yuvarlak, geniş ve oval yüzleri tercih eder.

Bask . Soğuk günler için idealdir. Parisli kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılır. Tarzınıza artı katar, kalp ve üçgen yüzler için mükemmeldir.

kap . Şapkanın bu çeşidi modaya geri döndü. Bir vizör ekleyerek herhangi bir kıyafete şehirli bir dokunuş katın. Güzellik? Kapak herkes içindir! Her türlü yüz için iyidir!

 

 

Bu yazımızın dışında sizlerin Sevgililere Özel Kışlık Şapka Kombinleribaşlıklı makalemizide incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam