Kapat

Parmak izi yöntemiyle nasıl zayıflanır?

Fazla kilolardan kurtulmak için pek çok diyet denediniz, farklı farklı diyetisyenlere tonla para döktünüz ama sonuç istediğiniz gibi olmadı mı? Cevabınız evet ise size farklı bir haberimiz var. Bundan birkaç ay önce duymuştum bu yöntemi ama nedir, nasıldır, gerçek midir? bilemediğim için biraz bekleyelim detaylar belli olsun demiştim. İşte sonunda parmak izi yöntemiyle zayıflamanın detayları ortaya çıkmaya başladı.

Bilindiği gibi dünya üzerindeki her insanın sadece kendine has bir parmak izi vardır. Henüz bakın bu iki kişinin parmak izleri aynı diye bir haber duymadık en azından. Parmak izleri kişiye özel olduğuna göre Parmak izi yöntemi ne göre özel hazırlanan diyet programları da kişiye özel olmalı öyle değil mi?

Kişiden alınan kan örneklerinin incelenmesi sonucu kişinin metabolizmasına uygun olarak hazırlanan parmak izi yöntemi sayesinde kalıcı bir şekilde kilo verecek ve kilo verme sonrası yaşanması muhtemel sarkmalardan endişe etmeyeceksiniz.

Parmak izi yöntemi kısaca şöyle işliyor.

Öncelikle zayıflamak isteyen kişi bilgisayarlı bir vücut analizine giriyor. Yağ, kas, su gibi parametreler araştırılıp analiz ediliyor. Tüm değerleri inceleniyor. Ortaya çıkan sonuçlar bir araya getirilip inceleniyor ve metabolik yapınıza uygun bir besin listesi ortaya çıkarılıyor.

Kendi bünyesine uygun besinler sayesinde kilo vermek isteyen hasta, eski yaşantısına göre çok daha sağlıklı besleniyor. Programları uygulayanların memnuniyeti; daha iyi uyuyabildikleri, sağlıklı beslendikleri, sarkma olmadan kilo kontrolü sağladıkları ve psikolojik olarak da olumlu yönde etkilendikleri yönünde…

Bu yazımızın dışında sizlerin “Liposuction nedir, nasıl yapılır?” başlıklı makalemizide incelemenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam