Kapat

Rüyada Akik Görmek Ne Demektir

Rüyada Akik Görmek Ne Demektir
Rüyada Akik Görmek;Sağlıklı ve uzun bir yaşantıyı belirtir.
Rüyada görülen akik, sağlıklı ve uzun bir yaşantıyı belirtir, dostluk simgesidir.
Rüyasında akikten yapılmış herhangi bir takı takan Birey
ömür boyu sürecek bir dost kazanacak demektir.
Rüyada akik taşı görmek zengin ve ticaret yapan kişilerle tabir olunur.
Rüyada kendisine bir akik taşı verildiğini gören, zengin bir tüccarla dost olur. Kendisine ait akik taşını kaybettiğini gören böyle bir ahbaptan ayrılır. Birçok akik taşı olduğunu görmek, mal ve nimete delalet eder.
Cabir-ül-Magribiye göre rüyasında akik bir kaptan su içtiğini gören, hayırlı bir evlada sahip olur. Bu, çocuğun büyüdüğünde zengin ve sevilen bir Birey
olacağına işarettir.
Akik yüzük takmak dine bağlılığa, doğru yolda olduğuna delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada akik taşı görmek zengin ve ticaret yapan kişilerle tabir olunur.
Rüyada akik görmek, fakirliğin gitmesine işaret eder. Rüyada akikken yüzük takınan kimse, bereketli bir şeye nail olur ki, o şey sahibinin sanatta erişeceği nimetlerin başlangıcı olur.
Akik, nesil, din ve düzelmeye işaret eder. Rüyada akik görmek, fakirliğin gitmesine delalet eder. Bir kimse rüyada yanında akikten bir şey bulunduğunu görse, o kimseden fakirlik gider. Zira Hadis-i Şerif’te “Akik fakirliği giderir.” diye buyrulmuştur.
Allah-u Teala’nın birliğini en evvel ikrar eden akik taşıdır. Akik, nesil, din ve düzelmeye delalet eder. Akikin çokça beyazı tabirce, çokça kırmızısından daha hayırlıdır.

Bu yazımızda gördüğünüz rüya neye yorumlanır ve rüya tabiri nedir bunu açıklamak istedik umarım işinize yaramıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam