Kapat

Rüyada Doktor Görmek Ne Demektir

Rüyada Doktor Görmek Ne Demektir,Rüyada Doktor,Rüyada Doktor Görmek,Rüyada Doktor Görmek Nedir,Rüyada Doktor Görmek Neye İşaret Eder,Rüyada Doktor Görmek Anlamı.

Rüyada Doktor Görmek :İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır.
Diğer kaynaklara göre rüyada doktor görmek : Anne yada
alim bir kimseye delalet eder. Rüyada rahatsız olan bir kişinin yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi ise hastalanmaya işarettir.
Göz doktoru, dine sonradan eklenen hurafeleri temizleyen, insanlara rehberlik yapan kimseye, iyi danışmana işarettir.
Hekim, birey
karakterinde saklı yeralan
ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor olduğunu görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı arkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan aldırmaya işarettir
Doktorun kefen satması mesleğinde hile yapıyor olmasına ve teşhisteki yanlışı ile insanın sağlığı ile oynamasına delalet eder. İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır. İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır. İş hayatında birtakım düşmanlarınız var.
Rüyada Doktor Olduğunu Görmek, haline uygun yüksek bir mevkiye geçer. Bir kimse rüyada hakimin doktor oldugunu görse, o hakim halka karsi ço yumusak ve faydali olur. Bir kimse doktorun hakime yada
müftüye dönüştüğünü görse birtakım belalarla karşı karşıya kalır. Doktor görmek, ögütleri etkili olan vaize, din ve dünya işlerini islah edt hakim, müftü ve eğitimciye işarettir. İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi kadınsa, hastalanacağı anlamına gelir. İş hayatında birtakım düşmanlarınız var.
Rüya sahibi bir kadınsa, hastalanacağı anlamına da gelir. Kişinin yardım alarak dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada doktor görmek, herkese yardim eden bir kisi olarak tabir olunur. Rüyasında tıp tahsil ettiğini gören Kuran ögrenir. Bir doktorun bir hastaya ilaç yazıp onu iyileştirdiğini görmek, birini kötü yoldan iyi yola getirdigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada doktor görmek, alim bir kimseye isarettir. Bir tabibin kendisine ilaç verdigini gören kimsenin, vücudu sihhata kavusur. Aralarinda düsmanlik olan kimselerin rüyada doktor görmeleri, düsmanlar ni görmeye isarettir. Rüyada görülen doktor, insanin annesidir. Bundan dolayi bir kimse ke doktorunun öldügünü görse, o kimsenin annesi ölür. Rüyada hastanin yanina bir doktor geldigini görse, hastaliktan kurtulur. Doktorun saglam bir adamin yanina gittigini gören kimse, hastalanir. Doktor görmek, bazen de, çöpe, çöpçüye, adamı arkasından çekiştiren ve yüzüne karşı, kas ve göz işaretleriyle ayıplamaya, haberleri dikkatle araştıran kimseye, savaş için hazırlanmış yada
bazen kazanan, bazen de yenilen savaşçı birisine delalet eder.

Bu yazımızda gördüğünüz rüya neye yorumlanır ve rüya tabiri nedir bunu açıklamak istedik umarım işinize yaramıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam