Kapat

Rüyada Hayvan Görmek Ne Demektir?

Rüyada Hayvan Görmek Ne Demektir,Rüyada Hayvan,Rüyada Hayvan Görmek,Rüyada Hayvan Görmek Nedir?

Rüyada Hayvan Görmek :Rüyada görülen yırtıcı hayvanlar(aslan, kaplan, ayı gibi yırıicı ve vahşi hayvan) görmek, rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna ve etrafını sardığına ve bunlara karşı kendinizi korumanız gerektiğine delalettir.
Rüyasında vahşi bir hayvanın üzerine binip onu dilediği gibi yönlendirdiğini, kullanabildiğini gören kimse günahtan kurtulacağına işaret eder, eğer hayvan itaat etmiyor ve yönetilemiyorsa rüyayı gören kişinin günah işleyeceğine delalettir.
Rüyada evine vahşi bir hayvan girdiğini gören kişi, şeriate uymayan kişilerle dostluk edeceğine işarettir. Rüyada eve giren hayvan avlanmışsa eğer bu para, mal mülk edineceğine delalettir.
Rüyasında kendisine avlanarak gönderilmiş bir hayvan gören sıkıntı çekmeden para kazanır. Bu vahşi hayvanlardan birini rüyasında kestiğini gören kişinin meşru olmayan bir ilişkisi olacağına delalet eder. Kendisine ait vahşi bir hayvanı olduğunu gören kişide faydasız insanlarla dostluk kurar. Rüyada bu hayvanlardan birinin kendisinin üzerinden geçtiğini yani çiğnediğini gören Birey
ihanete uğrar.
Rüyad görülen vahşi hayvan yenilebilir hayvanlardansa bu helal mal ile yorumlanır, eğer yenilmeyen hayvanlardansa bu haram mal olarak yorumlanır, rüyada vahşi bir hayvanı eliyle besleyen kişinin cahil insanlara hizmet edeceğine yorumlanır.

Bu yazımızda gördüğünüz rüya neye yorumlanır ve rüya tabiri nedir bunu açıklamak istedik umarım işinize yaramıştır.