Kapat

Rüyada Kurt Görmek Ne Demektir?

Rüyada Kurt Görmek Ne Demektir,Rüyada Kurt,Rüyada Kurt Tabiri,Rüyada Kurt Görmek,Rüyada Kurt Görmek Nedir?

Rüyada Kurt Görmek : Zalim, hain, yalanci bir amir tabir olunur. Kurt eti haram mala, sütü ise korku ve endiseye isaret eder. Kirmaniye göre; rüyasinda bir kurdu öldürdügünü gören, dininden ayrilir. Bu rüya hayirsizdir. Rüyada bir kurt basi gören, büyük bir rütbeye ulasir. Kurt derisi yada
kemigi buldugunu görenin eline mal geçer. Kendisini bir kurdun isirdigini görene devlet tarafindan bir zarar gelir. Yataginda kendisi ile birlikte bir kurdun yattigini görenin esine bir devlet adami tarafindan tecavüz edilir. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasinda kurt gören zalim bir düsmanini görmüs olur. Bir rivayete göre, evine hirsiz girer. Bir kurt avladigini gören, hayra erişir. Bir kurdun sigira dönüstügünü görmek, hirsizin tövbe etmesine isarettir.
Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kurt, zalim bir düsman ve yalanci bir hirsizdir. Kendi evinde bir kurt oldugunu gören kimsenin evine bir hırsız girer.
Kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, amir yahut büyüğünden güzel
bir söz işitmeye, senenin aylarına, Kurt avlamak ferahlık ve sevince, Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine, Kurt başı makam ve itibara, Kurdun ısırması zarara, Kurt zalim düşmana, işini gizemeyen mahir hırsıza, Kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına; Solucan türü kurtçuk mal ve menfaate, Vücudundan kurtların dökülmesi evlad ve hizmetlilerin çoğalmasına, Kurtların insanın etinden yediğini görmek, eş ve yakınlarının kendi kazancından geçinmelerine, Çok iri kurtçuk büyük bir göreve, şeref ve itibara; yeşil kurtçuk saliha bir kadınla evlenmeye delalet eder.
Rüyada küçük kurtlar görmek ise yasa dışı parayı, haramı, haksızlığı işaret eder.
Rüyada kurt görmek, arkadaş seçerken dikkat etmeniz gerektiğine aksi taktirde zarar göreceğinize işarettir.

 

 

Sponsor Reklam