Kapat

Rüyada Kuzu Görmek Ne Demektir?

Rüyada Kuzu Görmek Ne Demektir,Rüyada Kuzu,Rüyada Kuzu Tabiri,Rüyada Kuzu Görmek,Rüyada Kuzu Görmek Nedir?

Rüyada Kuzu Görmek :Anne babasına itaatkâr, erkek çocuğa delalet eder. Kendisine kuzu hibe edilen kimsenin hanımı hamile ise erkek çocukla müjdelenir.
Rüyada bütün hayvan yavruları onları sahiplenenler için büyütmele-rindeki zorluklardan dolayı enşide, tasa ve kaygıya delalettir. Rüyasında bir kuzu boğazladığını gören kimsenin ailesinden bazıları ya da bir çocuğu ölür.
Rüyada kuzu çocuğa delalet eder. Yemek için olmayan kuzu kesmek, kendisinin ya da ailesinden birisinin çocuğu ölür. Kuzu eti bulduğunu gören kimse, az bir mal elde eder.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kendisine kuzu veril­diğini gören kimsenin bereketli ve şerefli bir çocuğu olur. Kuzu sürüsü ot­lattığını gören kimse, kendisinde şan ve şeref olan bir mal elde eder. Bilirsiniz ki, koyun bereketli ve faydalı bir hayvandır. Bu sebeple rüyada kuzu görmek, ana babasına itaat eden bir çocuk ile tâbir olunur. Hasta için bu rüya, ölüm ile tâbir edilir. Hanımı hamile olan kimsenin rüyada bir kuzu bağışladığını görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir ve o erkek çocukla müjdelenir. Rüyada kuzu kestiğini görmek, aileden bir çocuğun ölümüne işarettir. Rüyada bütün hayvanların küçük yavrularını görmek, onlara mâlik olan kimse için üzüntü ve kederdir. Çünkü onlarin terbiyesi ve büyütülmesi güçlük ve zahmet iledir. Ancak insanların küçük kız çocukları dünyalığa delâlet eder.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});