Kapat

Rüyada Mezarlık Görmek Ne Demektir

Rüyada Mezarlık Görmek Ne Demektir
Rüyada Mezarlık Görmek ;Rüyada mezarlık görenin, hatalarına tevbe edeceğine işarettir. eğer rüyayı gören kendisini rüyada vefat etmiş olarak görüyorsa, uzun bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda iyi haber alacağına işarettir. Rüyada ölünün mezarlıktan çıktığını yada koşarak kaçtığını görmekde uzun bir yaşama işaret eder.
Rüyada mezar kazdığınızı görüyorsanız bu o kişinin öleceğine yorumlanır, Ölmüş birine rüyanızda bir şeyler veriyorsanız yada ondan bir şeyler alıyorsanız, o kişinin evinin bereketli olacağına işarettir.
Ölmüş kişilerle rüyanızda bir yere gittiğinizi görmek, yaşamınızın sonuna geldiğinize işaret eder. Ölmüş birini rüyada ağlarken görüyorsanız bu iyi bir şeye yorumlanır.

Yeni evlenmiş kadın için bu rüya, dul kalacağı anlamına gelir. Rüyada mezarlık görmek; işlenilen günahları telafi etmeye çalışmaya, mezarlıkta kendini ölmüş görmek yada
ölüyü mezarlıktan kaçarken görmek; uzun ömürlü olmaya, bir ölüyü mezarlıkta ağlarken görmek; kötü haberlere yada
ölünün imanı ile öldüğüne, ölüyü gülerken görmek; iyi ve temiz haberlere işarettir.

Eğer eski mezar görmek, sevdikleriniz tarafından terk edileceksiniz demektir. Yeni evlenmiş kadın için bu rüya, dul kalacağına işarettir. Bir yakınınız, kötü bir hastalıktan kurtulacak. Bir yakınınız kötü bir hastalıktan kurtulacak.

Bu yazımızda gördüğünüz rüya neye yorumlanır ve rüya tabiri nedir bunu açıklamak istedik umarım işinize yaramıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam