Kapat

Rüyada Pırlanta Görmek Ne Demektir?

Rüyada Pırlanta Görmek Ne Demektir,Rüyada Pırlanta,Rüyada Pırlanta Görmek,Rüyada Pırlanta Görmek Nedir?

Rüyada Pırlanta Görmek :Rüyada görülen elmas veya pırlanta rüya görenin gösteriş düşkünü olduğuna, mağrur ve niteliksiz kadına delalet eder.
Rüyada elmas ve pırlanta yüzük takmak ise yukarıda belirtilen özelliklerde bir kadın ile evlenmeye işarettir, Elmas veya pırlanta ile süslenmiş takı erkek için mutsuzluğa, rüyayı gören kadın için mutluluğa ve feraha işaret eder. İş hayatınızda ve mesleğinizde göstereceğiniz başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde iyi bir mevkiye ulaşacaksınız demektir.
Rüyada pırlanta görmek, iyiye işaret degildir. Çünkü faydasiz ve süs amaçlı kullanılmaktadır.. Bir çok pirlantası olduğunu görmek, fakirlik işaretidir.
Ünlü rüya yorumcusu kirmaniye göre: rüyada pırlanta ile süslü mücevher görmek erkek için hüzüne, kadın için ferahlık ve sevinç işaretidir.. Rüyada pırlanta taşı görmek veya pırlanta taşlı bir yüzük veya pırlantalı herhangi bir takı, ziynet esyaşı takınmak, çok değerli ve zevkli bir armağan alacağınıza işarettir. Rüyada pırlanta görmek; aşka, saygılı, itibarlı, kültürlü biri olamaya ve mevki yükselmeye işarettir.

 

Sponsor Reklam