Kapat

Sivilce İzleri Nasıl Yok Olur?

Ergenlik döneminde çıkan sivilceler, belirli bir süre geçtikten sonra kaybolur. Kaybolan sivilceler arkalarında iz bırakmadan da kaybolmaz ama.

Birçok kişi ergenlik döneminde ya da başka dönemde çıkan sivilce izlerinin nasıl geçeceğini merak eder. Birçok krem, maske dener kimileri fayda gösterirken bu ürünlerin bir kısmı da cilde ciddi anlamda zarar verir.

Bu yazımızda sizlerle Suna Dumankaya’ nın sivilce izlerini yok eden maskesinin tarifini vereceğiz. Suna Dumankaya’ nın sivilce maskesi hiçbir şekilde cilde zarar vermemekte ve tamamen bitkisel bir tariftir.

Sivilce izlerini yok eden maske tarifi:

Bir tutam menekşeyi sıcak suyun içinde demleyin ve süzün. Düzenli olarak her gün sabah akşam cildinizi bu losyonla temizleyin.

1 tutam kadar gül yaprağı, 1 tutam maydanoz ve yarım kabuklu salatalığı robottan geçirerek püre haline getirin. 2 adet bıldırcın yumurtası ekleyerek karıştırın.

Elde ettiğiniz kremi yüzünüze iyice yedirdikten sonra 20 dakika bekleyin ve yüzünüzü yıkayın. Göreceksiniz sivilce izleriniz yavaş yavaş kayboluyor.

Ayrıca Sivilce Ve Akne Nasıl oluşuduğunu merak ediyorsanız. “SİVİLCE VE AKNE REHBERİNİZ” başlıklı yazımızıda incelemenizi öneririz.

“Sivilce İzleri Nasıl Yok Olur?” üzerine 1 yorum

  1. Gece Saçlım says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam