Kapat

Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır?

Hangi kremi kullanırsanız kullanın cildinize muhakkak kimyasal madde giriyor. İşte bu yüzden test edilmiş ürünler kullanmanızda büyük bir fayda olacaktır. Şayet ki bacaklarda bu kremi kullanacaksanız, gözenek sayısı kolunuza göre farklı olacak. Bu yüzden her nerenize uygularsanız uygulayın, önce ürünü test edin. Bildiğiniz üzere tüy dökücü kremlerde biraz kötü koku vardır, bu nedenle ona göre bir bölgenize kullanın. Kimi bayanlar sırf koku oluştuğundan tüy dökücü krem pek kullanmazlar. İşte bu kokuyu gidermeniz size küçük bir ip ucu; kremi sürdüğünüz yeri biraz bekledikten sonra limon ile yıkadıktan sonra bu kokudan kurtulabilirsiniz.

Piyasada yeni yeni kremler üretilmeye başlandı, tüyleri azaltan kremler, pratik sprey şeklinde 3 Dk. Bekleyip yıkadıktan sonra istenmeyen tüylerden kurtulma özellikleri olan ürünler piyasada yer almaktadır. Tabi hangi tüy dökücü kremi alırsanız alın önce vücudunuzun bir bölgesinde test amaçlı denemeyi unutmayınız.

Yüz için olan tüy dökücü kremlerde artık günümüzde mevcuttur. Bu kremleri temiz cilde ve kesinlikle hiçbir şekilde glikolik olmadan kullandığınızdan emin olun. Biliyorsunuz ki yüz biz insanların en değerli varlığıdır ve çok hassastır. Bize soracak olursanız da ne kadar kimyasal maddelerden uzak durursanız o kadar sağlıklı bir hayat yaşarsınız.

“Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır?” üzerine 1 yorum

  1. Begüm Öz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam