Kapat

Vücuttaki yağları eriten öneriler

Güneş sıcak yüzünü göstermeye başladı, kış boyunca başıboş bıraktığımız vucudumuzdaki yağlarımızı artık kontrol altına almanın tam zamanı. Eğer sizlerde böyle düşünüyorsanız sizin için harika bir çözüm önerisi sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi bel kalınlığının fazla olması şeker ve kalp rahatsızlıklarının baş göstermesine neden olabilmektedir. Bu nedenle özellikle bel kalınlığı sorununu çözmemiz gerekir. Bunun için yapılması gereken ise sabahları aç karına bir bardak ballı suyun içine 19-15 damla limon damlatıp içmek veya 2 adet kuru kayısı  ve 2 adet ceviz yemek kan şekerini yükseltir.

Vücuttaki ödemi atmak için iki litre suyun içinde enginarın göbeği, çanak yaprağı ve saplarını, üç avuç taze hindibağı, parmak ucu kadar zerdeçalı, baklayı kaynatın. Parçalayıcı ile çorba haline getirin. Damak tadına göre biraz soğan ve sarımsak da eklenebilir. Bunu yedikten sonra gün içinde başka yiyecek tüketmeyin. Sindirim sorununuz varsa maydanoz da koyabilirsiniz

Ve en önemli ve hassas nokta; kanı sulandıran, kolesterolü düşüren ve başlığımızda bahsettiğimiz vucudumuzdaki yağlarımızı eriten bir tarifte. Büyük bir bardak su ile birlikte parmak ucu kadar zencefili yedi dakika kaynatın.

Ocağın altını kapattığınız an sarımsakları parmaklarınızla patlatarak suyun içine atın. İki dakika bekletin. Ilıdıktan sonra iki çay kaşığı kadar limon suyunu ekleyin. Günde iki kez için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam