Kapat

Whatsappta GIF Dönemi Başladı.

Dünyanın en fazla kullanılan sosyal paylaşım platformu Whatsapp’ta artık yepyeni bir dönem daha başlıyor. Kullanıcılarını hoşnut edebilmek adına bir çok kez bir yenilik peşinde olan firma, bu sefer de GIF dosya desteğini ortaya çıkardı. Buna göre artık kullanıcılar Whatsapp üzerinden dolaylı yollardan GIF dosyalarını gönderebilme şansına sahip olacak. GIF paylaşma uygulamasını da artık Whatsapp kullanıcıları kullanmaya başlayacak. Dünyanın bakıldığında en fazla kullanılan iletişim platformu artık GIF dosyalarını kullanılmaya açık hale gelmiş oldu. Fakat bu destek şimdilik whatsapp için kullanıma hazır hale getirilmeye başlandı. Aynı zamanda Whatsapp’ta kullanıcıların GIF dosyalarını göndermeleri de henüz uygulama içinde başlanılmamıştır. Şu anlık bir başka üçüncü bir parti aracılığı ile GIF dosyaları gönderilmektedir.
Artık Gif Gönderilebilecek

Whatsappta GIF Dönemi Başladı.

Whatsapp cephesinden GIF dosya uygulamasının tam anlamıyla ne zaman kullanılacağına yönelik tam bir bilgi yok. Fakat en son gelişmelere göz attığımız da ise GIF desteğinin etkin durumu çok yakın bir süreç içinde geçeceğini de göstermektedir. GIF desteğinin ise en kısa süre dilimi içinde tüm kullanıcılar tarafına sunularak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması bekleniyor. Whatsappta GIF uygulaması artık Whatsapp kullanıcılar tarafından da sabırsızlıkla beklenen en en son yenilikçi gelişmelerin de en başında yer alıyor. GIF desteği Whatsapp cephesinden güncellenmeye başlandığı andan itibaren ise kullanılmaya başlanacak.

GIF desteğinin yanı sıra Whatsapp sosyal paylaşım platformu ile yapılacak daha başka yeniliklerin olup olmadığı da doğal olarak whatsapp kullanıcıların en son dönem de en ok merak ettiklerinin en başında yer alıyor. Şu ana kadar GIF uygulamasının gelmesinin dışında farklı yenilik sızıntıları ortalıkta dolaşmamaktadır. Yepyeni güncellemeler geldiği vakit ise sosyal medya ağlarında sızmaya başlayacaktır. GIF uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar için uygulamanın kullanılabilirliği konusunda tam anlamıyla bir tarih söz konusu olmasa da kısa süre içinde GIF uygulamasının devreye girmeye başlanacağı belirtiliyor. Whatsapp kullanıcıları daha çok beklemek zorunda kalmadan en kısa süre dilimi içinde GIF desteğini uygulamalarında kullanarak yararlanma şansına sahip olacak. Üstelik daha pek çok güncellemelerde yakın zaman içinde whatsapp kullanıcıları için gelmeye başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam