Kapat

Yay Burcunun Genel Özellikleri

23 Kasım ve 21 Aralık günleri arasında doğanların burcu Yay burcudur. Toplumda genel olarak bu burcun insanları sakinlikleri ve yumuşak başlılıkları ile bilinirler. Özgürlüklerine oldukça düşkün insanlar olan Yay burcu insanları, sakinliklerini iyimser bakış açılarına borçludurlar. Zira, onlara göre her yolun bir sonu, her çıkmazın bir çıkışı vardır. Olayları ve hayatı olduğu gibi kabullenmek, moda tabir ile akışına bırakmak gerekmektedir.

Kısıtlamalara, sınırlara karşı oldukça tepki dolu olan Yay burçları, yeni deneyimler konusunda da son derede isteklidiler. Yeni olan her şeye her lezzete her deneyime son derece açıktırlar. Bu burcun insanları, zaman zaman tutarsız ve değişken de olabilmektedirler. Ancak, bu halleri onları aynı zamanda gizemli ve eğlenceli kıldığından ikili ilişkilerde sevilirler, özlenirler.

Yay Burcunun Genel Özellikleri

Yay burcu insanının olaylara bakış açıları sıradışıdır. Bu sıradışılıkları ile çok ilgi çekerler. Dürüst insanlardır Yay burcu insanları, karşı taraftan da dürüstlük ve şeffaflık beklerler. İkili ilişkilerde özgürlüklerini kısıtlamayan partnerleri severler, kendileri de asla sıkıcı ya da baskıcı olmazlar. Yeni deneyimlere açık insanlar olmaları onları maymun iştahlı, kolay sıkılan, sadık olamayan insanlar yapabilmektedir. Bir Yay burcu insanına aşık iseniz onu her an kaybedebileceğiniz gerçeği ile yaşarsanız daha az acı çekersiniz. Fazla sahiplenmek ya da sahiplenilmek onların en sevmediği, tahammül edemediği haller arasındadır. Bu tarz bir ilişki onların içinde olabileceği bir ilişki türü asla değildir. Siz siz olun bunu onlara da kendinize de yapmayın!

“Yay Burcunun Genel Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. yunus says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Beğenilenler

Sponsor Reklam