Kapat

Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri

 

Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri

YENGEÇ BURCUNUN OLUMSUZ  ÖZELLİKLERİ

  •  Yengeç burcunun olumsuz özellikleri diğer burçlara göre çok farklıdır. Yengeç duyguları çok çok yoğun yaşar. En büyük olumsuz yanı budur. Ne var bunda bunun neresi kötü demeyin. Ki zaten duygu yoğunluğunun fazlasına maruz kalanlar ne demek istediğimi iyi bilir. Yengeç resmen duygulardan yapılmıştır. Aşırı kırılgandır. En ufak bir olumsuz bir şey söylediğinizde kırılır. Bunun sebebi belki de çok sahiplenmesidir. Haddinden gereğinden fazla sahiplenir. O kadar sahiplenir ki karşısındakini, sahiplenmeye maruz kalan insan evladı boğulma riski geçirir. Sizi sizden daha ok düşünür. Anne babaların küçük çocuklarının üstüne düştüğü gibi sizin üstünüze düşer ve bıktırır. Bu kadar duygusal şiddete maruz kalmanıza rağmen verdiğiniz en ufak tepki de büyük alınganlıklar yapar.
  • Özellikle sevgilisine, eşine ayrı bir bağlıdır. O kadar bağlıdır ki dünyada olan her duygusal rahatsızlığı onunla paylaşır. Sevdiğini dünyanın merkezi yapar ve tüm sorunlarını oraya toplar. Tüm beklentileri de oradan olur. Ailesinde, arkadaşlarında ufacık bir problem olduğu an ilk sevgilisine gider. Günlerce yardım ister.
  • Alışkanlıklarına aşırı bağlıdır. En ufak alışkanlığından bile asla kolay vazgeçemez. Alışkanlıkları onu üzme, yorsa bile vazgeçmez. Vazgeçmeyi denemek bile çok büyük başarısıdır. Memnun olmamasına rağmen yıllarca aynı işte çalışabilir. Radikallik doğasında yoktur. Olanı değiştirmeye kalkmak yerine olanı olduğu gibi kabullenmeye çalışır. Sürekli kazık yediği arkadaşından bile sırf alıştığı için vazgeçemez. Yanlışlara göz yumar gerekirse. Yengeç bu kadar alışkanlıklarından vazgeçemezken kendinin de çevresinin alışkanlığı olmasını ister. Herkese alıştığı gibi herkesin ona alışmasını bekler. Fakat kimse koç kadar körü körüne bağlanamaz. Son olarak en tehlikeli koç artık yaşlanmış koçtur. Yaşlı koç burcu insanı tüm sevdikleri etrafında fır dönsün ister. Kimi istese karşısına çıksın ve istediğini yapsın ister.

“Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. thegodfather55 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsor Reklam